top of page

Підсумки роботи системи екстреної медичної допомоги Київщини за травень

  • 6 днів тому
  • Читати 1 хв

Щодня диспетчери та бригади екстреної медичної допомоги працюють у цілодобовому режимі, забезпечуючи своєчасне реагування на виклики та надання допомоги жителям області.


📊 У травні працівниками системи ЕМД Київщини опрацьовано:


▪️ 35 636 звернень на лінію «103»;

▪️ 7 353 консультації, надані диспетчерами;

▪️ 17 817 виїздів бригад екстреної медичної допомоги;

▪️ 7 588 пацієнтів госпіталізовано до лікувальних закладів.


🚨 Серед викликів:


▪️ 1 048 випадків гострих мозкових інсультів;

▪️ 501 випадок гострого коронарного синдрому;

▪️ 246 виїздів на дорожньо-транспортні пригоди.


🚗 Унаслідок ДТП постраждали 367 осіб, серед яких 87 дітей.


За кожною цифрою — людське життя, професійна робота диспетчерів, парамедиків, екстрених медичних техніків, лікарів та всіх працівників системи екстреної медичної допомоги.


Дякуємо колективу за відданість професії, витримку та щоденну працю заради здоров’я і безпеки жителів Київщини.


 
 
 

Коментарі


bottom of page