Підсумки роботи системи екстреної медичної допомоги Київщини за травень
- 6 днів тому
- Читати 1 хв

Щодня диспетчери та бригади екстреної медичної допомоги працюють у цілодобовому режимі, забезпечуючи своєчасне реагування на виклики та надання допомоги жителям області.
📊 У травні працівниками системи ЕМД Київщини опрацьовано:
▪️ 35 636 звернень на лінію «103»;
▪️ 7 353 консультації, надані диспетчерами;
▪️ 17 817 виїздів бригад екстреної медичної допомоги;
▪️ 7 588 пацієнтів госпіталізовано до лікувальних закладів.
🚨 Серед викликів:
▪️ 1 048 випадків гострих мозкових інсультів;
▪️ 501 випадок гострого коронарного синдрому;
▪️ 246 виїздів на дорожньо-транспортні пригоди.
🚗 Унаслідок ДТП постраждали 367 осіб, серед яких 87 дітей.
За кожною цифрою — людське життя, професійна робота диспетчерів, парамедиків, екстрених медичних техніків, лікарів та всіх працівників системи екстреної медичної допомоги.
Дякуємо колективу за відданість професії, витримку та щоденну працю заради здоров’я і безпеки жителів Київщини.



Коментарі