top of page

Команда Київщини взяла участь у Всеукраїнських ралі бригад ЕМД

  • 23 трав.
  • Читати 1 хв

🚑 Команда Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф взяла участь у Всеукраїнських ралі бригад екстреної медичної допомоги.




Нашу область на змаганнях представляли:

🔹 Парамедик Фастівської СЕМД — Дмитро Іванов

🔹 Парамедик Броварської СЕМД — Інна Сірик

🔹 Екстрений медичний технік Броварської СЕМД — Віталій Хохля


Представником команди став Вадим Бартківський.


Чемпіонат України з екстреної медичної допомоги — це масштабний професійний майданчик, де команди з усієї країни відпрацьовують практичні навички, командну взаємодію та готовність діяти у критичних ситуаціях.


Учасники проходили складні сценарії з надання екстреної медичної допомоги, сортування постраждалих, тактичної медицини та роботи в умовах обмеженого часу. Такі заходи допомагають вдосконалювати професійні навички, обмінюватися досвідом та зміцнювати систему екстреної медичної допомоги України.


Окрім участі команди у змаганнях, працівники Київського обласного центру ЕМД були залучені й до організації чемпіонату:

🔹 Інна Кирієнко — помічник судді

🔹 Ростислав Замрій — суддя чемпіонату та перший представник Київщини в історії ралі, який увійшов до суддівського складу.


Під час чемпіонату екстреного медичного техніка Віталія Хохлю окремо відзначила представниця МОЗ України Оксана Мазурок, звернувши увагу на його професіоналізм, швидкість роботи та впевнені дії під час проходження етапів.


Пишаємось нашими працівниками, які гідно представили Київщину на всеукраїнському рівні 💙💛



🎥 У відео — моменти проходження етапів командою №22.


Коментарі


bottom of page