Нагородження працівників ЕМД Київщини відбулося під час сесії Київської обласної ради
- 21 трав.
- Читати 1 хв
🚑 Напередодні Дня екстреної медичної допомоги під час сесії Київської обласної ради відбулося нагородження працівників екстреної медичної допомоги Київщини.
Наші медики щодня працюють у надзвичайно складних умовах, рятуючи життя та допомагаючи людям у найважчі моменти. Відзнаки — це подяка за професіоналізм, відданість справі, витримку та щоденну працю заради здоров’я і безпеки жителів області.
Вітаємо колег із заслуженими нагородами та дякуємо за службу людям! 💙💛










Коментарі