top of page

Нагородження працівників ЕМД Київщини відбулося під час сесії Київської обласної ради

  • 21 трав.
  • Читати 1 хв

🚑 Напередодні Дня екстреної медичної допомоги під час сесії Київської обласної ради відбулося нагородження працівників екстреної медичної допомоги Київщини.



Наші медики щодня працюють у надзвичайно складних умовах, рятуючи життя та допомагаючи людям у найважчі моменти. Відзнаки — це подяка за професіоналізм, відданість справі, витримку та щоденну працю заради здоров’я і безпеки жителів області.


Вітаємо колег із заслуженими нагородами та дякуємо за службу людям! 💙💛


Коментарі


bottom of page